1.Час доставки стає ключовою конкурентною відмінністю.

Ціна більше не є основною конкурентною відмінністю. Час, необхідний для отримання товару, стає таким же важливим, як і його ціна. Amazon це довів.

2. Торгівля в соціальних мережах зробить зворотний логістику ще більш важливою.

Зворотній логістика вже стала проблемою для багатьох продавців і стане ще більш важливою в майбутньому завдяки так званому «ефекту Instagram». Дослідження онлайн-покупців показують, що 34% будуть робити більше імпульсивних покупок, так як сайти в соціальних мережах спрощують покупку товарів. Після того, як Instagram запустить свої інструменти «Купити в Instagram» і «Instagram Checkout», само собою зрозуміло, що ці імпульсивні покупці в кінцевому підсумку будуть вирушаємо большенство своїх покупок назад в магазини.

3. Гнучкі методи відбору для декількох профілів замовлення.

Методи комплектування, такі як пакетний відбір і сортування, стануть більш поширеними, оскільки вони ідеально підходять для ефективної і швидкої обробки великих обсягів невеликих замовлень. Кілька замовлень або відвантажень можуть бути зібрані одночасно і потім згруповані в окремі замовлення, що значно збільшує пропускну здатність.

4. Нові обхідні шляхи для подолання нестачі робочої сили.

У Європі та США жорсткий ринок праці залишається однією з найважливіших завдань для керівників складу. У недавньому дослідженні 50% респондентів сказали, що нездатність залучити й утримати кваліфіковану погодинну робочу силу була критичною проблемою. З 2020 року і далі будуть потрібні численні методи утримання робочої сили на складі, починаючи від підвищення заробітної плати і закінчуючи підвищенням кваліфікації та привілеїв.

5. Інвестування в WMS стає все більш поширеним.

Ефективний склад працює на основі технологій, а інвестиційні пріоритети керівників складів, що перевірені і випробувані технології, такі як система управління складом (WMS) і часткова автоматизація з використанням конвеєрів або автоматизованих систем сортування, залишаються головними пріоритетами. Після того, як ці основні елементи будуть впроваджені, інші допоміжні технології, включаючи системи управління транспортом, розпізнавання голосу для комплектації і навантаження, AGV і паллетізатори, також стануть головними інвестиційними пріоритетами.

6. Dropshipping істотно збільшиться.

Ця тенденція буде прискорюватися, тому що вона дозволяє продавцеві підвищити розмір прибутку і створити прямі відносини з клієнтами, вибудовуючи канали прямого зв’язку зі споживачем.

 

Джерело: https://warehousenews.co.uk/