Про нас

Наша компанія QLEVER INTRALOGISTICS має своє власне виробництво, і власні складські потужності. Ми є єдиною в Україні компанією, що володіє практичним досвідом реалізації повністю автоматизованої конвеєрної системи складування, яка включає в себе:

  • Повну інтеграцію нашого універсального програмно-апаратного комплексу управління рухом транспортуються одиниць з будь-WMS (системою управління складом);
  • Необмежена кількість автоматизованих робочих місць комплектовщиков (технологія «товар до людини»);
  • Застосування схеми децентралізованого контролю;
  • Автоматичний ваговий контроль;
  • Автоматичний вибірковий контроль відправлень, що збираються знеособлено; Автоматичне сортування по каналах експедиції готових до відвантаження посилок;
  • Систему відеоспостереження з можливістю фіксованого контролю за часом або номером замовлення.

Як системний інтегратор, Qlever Intralogistics шукає передові технології як в вантажно-розвантажувальному так і в транспортувальному обладнання.

Ми розробимо кращу конвеєрну систему для вас, без прив’язки до бренду.

Як незалежний системний інтегратор конвеєрів, ми можемо порекомендувати і вибрати найкраще з допоміжного конвеєрного устаткування в своєму класі незалежно від виробника. Якщо немає стандартного устаткування для вашого проекту, ми створимо індивідуальний дизайн і виготовимо його для вас.

Ми використовуємо новітні інструменти проектування, такі як AutoCAD, Solidworks і Navis, щоб швидко і ефективно розробляти наші проекти, допомагаючи швидше почати роботу і запустити систему. Ми також розробляємо проекти в 3-D, щоб допомогти визначити точки взаємодії, зазори і перешкоди, перш ніж ваш конвеєр з’явиться на вашому підприємстві. Тривимірні проекти можна перетворити в рендеринг і анімацію, які забезпечують відмінну перспективу того, як різні системи будуть відповідати і працювати на вашому підприємстві.

ЗАЛИШИЛИСЯ ЗАПИТАННЯ?

ЗАЛИШИЛИСЯ ЗАПИТАННЯ?

Залиште свої контактні дані і ми зв'яжемося з Вами