Швидше, гнучкіше і ще тихіше: З виходом на світовий ринок нового високопродуктивного Crossbelt Sorter MX 025H Crossbelt Sorter Interroll розширює свій інноваційний портфель рішень автоматичного сортування і включає нову високопродуктивну систему, здатну обробляти до 20 000 транспортуються товар на годину. Це нове рішення також дозволяє сортувати важчі і великі товари. В результаті, навіть найвибагливіші користувачі тепер можуть користуватися перевагами продуктивності і доступності, пропонованими горизонтальними сортувальними машинами Interroll з механічним приводом.

Новий високопродуктивний Crossbelt Sorter MX 025H пропонує збільшену швидкість подачі до 2,5 м / с в порівнянні з 1,8 м / с для все ще доступного Interroll Crossbelt Sorter ST 6160. Таким чином, новий сортувальник забезпечує пропускну здатність до 20 000 вантажів, що транспортуються в годину. У той же час, високопродуктивний Crossbelt Sorter MX 025H може перевозити вантажі вагою до 50 кг. Крім того, ширина носіїв була збільшена на вражаючі 50 відсотків. Це означає величезний виграш в гнучкості при сортуванні товарів різних розмірів.

Обслуговування для HPCS надзвичайно просто і недорого. Це вірно з багатьох причин. Перш за все, приводний ланцюг була замінена на гумовий ремінь. Це означає, що немає необхідності в мастилі. По-друге, тепер ремінь набагато простіше і швидше замінити. Проте, великі тести показують, що це не повинно відбуватися протягом багатьох років, навіть в разі цілодобової роботи.

Завдяки концепції механічного приводу сортувальник працює дуже тихо – нижче 67 дБ (A) – навіть при найвищих швидкостях.

Ми вітаємо наших партнерів з такою розробкою! А Ви хочете собі такий на склад? – телефонуйте нам!

 

Джерело: https://warehousenews.co.uk/